הרצאות

ההרצאות שלי

סדרת ההרצאות שלי בנושא "להפוך את החיסרון ליתרון" מדברת על כך שהחיים הם לא רק הישרדות! ההרצאות שלי מלאות ניסיון חיים, הומור ואופטימיות בשיחה על העצמה אישית ומנהיגות, שמראה את הדרך למעלה, מהמקום הכי גרוע שנדמה שאפשר להגיע אליו. אני מאמין שאם אתם מחפשים הרצאה מעוררת השראה, הגעתם למקום הנכון.

למי ההרצאות שלי מתאימות?

בהרצאות שלי, שמתאימות לעובדים, למנהלים ובכלל לארגונים ולחברות, אראה את הדרך לצאת ממצבים קשים, לנצח ולהגיע למקומות הכי גבוהים שאפשר. אשתף את הנוכחים בסיפור קולח ומלא הומור עם דוגמאות אישיות מהחיים, מהספורט, מ"הישרדות הפיליפינים" ועוד ועוד.
את ההרצאות אני מעביר מזה שנים לעשרות חברות וארגונים והיא מיועדת למנהלים, אנשי שיווק ומכירות וצוותי עבודה שונים. ההרצאות מועברות במסגרת ערבי חברה, ימי העשרה וגיבוש, אירועים שונים ועוד.

 בהרצאות אני עוסק בנושאים הבאים:

  1. העצמה
  2. מנהיגות
  3. ניהול
  4. מצוינות
  5. ספורט – למידע נוסף >>

ההרצאות מתבססות על סיפור החיים שלי

כשאני מסתכל לאחור, אני מוצא את עצמי מתלבט: כבן להורים ניצולי שואה שעלו לישראל עם קום המדינה ונלחמו למען הקמתה, ירדו לקנדה, שם נולדתי, ועלו חזרה היישר לבאר שבע, שבה גדלתי עם שלושת אחיי בראשם של הוריי שנשאו בעול, תוך שהם נאבקים במציאות הקשה של החיים בשכונת מצוקה, ובקיומה של מדינת ישראל.

עם כל זאת, אין ספק שהפגז שקטע לי את היד במקום, בלבנון של יוני 1982, הטיל אותי באחת לתוך המצב החדש והקשה ביותר של חיי: הנה אני צעיר בן 20, בשיא של חייו, ונדמה לי שלפני עתיד בלי גבולות, מוטל על האדמה מלא לכלוך ודם, צורח מכאבי תופת, ולא יודע מה יהיה איתי עוד

בהרצאות שלי אעסוק בנושא אחד מרכזי – איך לצמוח מלמטה להצלחה גדולה?

את השנים הבאות של חיי הקדשתי קודם כל לשיקום הפיזי והמנטאלי, לבניית הקריירה הספורטיבית והקריירה העסקית וכמובן למשפחתי. אלו היו שנים קשות אך עם הרבה הישגים. שנים של הסתגלות ומאבק לצד הצלחות משמעותיות. כאבים, שינוי דרך, קשיים פיזיים, התמודדות מול דעות קדומות ועוד הרבה אחרים, תורגמו להישגים ספורטיביים גדולים, קריירה רבת עניין ומשפחה, שאני גאה בה כל כך.

8 מדליות אולימפיות, כולל שתיים מזהב עם שני שיאים עולמיים, ועוד הרבה באליפויות עולם ואירופה. תפקידים בכירים ומגוונים בחברות מובילות, ושני בנים מדהימים (שהגדול ביניהם בחר לשרת ביחידה מובחרת בחוד החנית), הם ההצלחה שאני יודע להראות לכל.

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button