הרצאות לחברות ולארגונים

הרצאות לחברות ולארגונים של חנוך בודין

הרצאות לחברות ולארגונים חנוך בודין

חברות וארגונים מחפשים דרכים רבות ומגוונות להעשיר את עובדיהם בתכנים חדשים ומעניינים. מדוע הם עושים זאת? האם כי זה אפשרי ומקובל או כי יש לכך ערף מוסף חשוב וחיוני? האם הרצאות לחברות וארגונים הן דרך טובה ונכונה למתן ערך מוסך לעובדים?

כיצד ליצור הרצאות בעלות ערך מוסף לחברות ולארגונים?

קיימים מספר דברים שיגרמו לעובדים לבחור להגיע להרצאה כצעד ראשון. קודם כל סיפור אישי, ייחודי ומעניין. אחרי שמצאנו סיפור כזה, כדאי שנדע גם למצוא מרצה שישאיר את המאזינים קשובים ומתעניינים, והכי חשוב, שיצאו מההרצאה בהרגשה, שניתנה להם תוספת חדשה לחייהם וייתכן מאוד שיוכלו לקחת ממנה משהו אותו ניתן לממש בחיי היומיום שלהם.

ההרצאות שלי לחברות ולארגונים

הסיפור שלי מעניין. הוא סוקר את מהלך חיי מזמני כחייל, דרך פציעה משמעותית בגיל 20 במהלך מלחמת לבנון, תהליך השיקום הפיזי והנפשי והדרך למציאת מסלול חיים חיובי, שמוביל לבחירה בחיים, בחירה בספורט בינלאומי ואיתו זכייה ב-8 מדליות במשחקים הפאראלימפיים, ביניהן 2 זהב, תוך כדי שבירת שיאים עולמיים. ואם זה עדיין לא מעניין, אז יש גם את קריירת הניהול העשירה, המשפחה ותהליך הזוגיות והגירושין, ואת ההשתתפות בתוכנית הריאליטי הישרדות, שהביאה לכל בית בישראל, אדם עם מגבלה משמעותית, שלא מנעה ממנו להתקדם ולהגיע רחוק. ויש גם הפתעה.

במה עוסקות ההרצאות לארגונים שאני מעביר?

בהרצאות ובסדנאות הגיבוש שאני מעביר לחברות ולארגונים, אני לוקח את הקהל שלי אל הימים האלה של גיל 20. הכי חזק, הכי יפה, הכי בריא, הכי מוכשר וברגע אחד הכל הפוך. משבר, אבדן וכאב. אני משתף בתהליך הארוך והקשה של שיקום ובחירה בחיים, הכל בחיוך ובהומור. מין סטנד-אפ שלמרות שהוא מציג סיפור קשה, הוא מטובל בהמון הומור, פתיחות ומוסר השכל. כמות השאלות והצחוק הרב הם המשוב הכי חיובי שאני מקבל בהרצאות לחברות ולארגונים. טור הממתינים לברך ולהתייעץ הוא עוד תוספת, שאני תמיד שמח למצוא בסופה של שעה מיוחדת. אז אם אתם שואלים מה הערך המוסף? מגוון הנושאים, השזורים בהרצאה הזו לחברות ארגונים, מכסים, כמעט את כל תחומי העניין של המאזינים, שתמיד מוצאים משהו להתחבר אליו ואולי ליישם את כולו או אפילו חלקו בחייהם האישיים.

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום!

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button