הרצאות לעובדים ולמנהלים

הרצאות לעובדים ולמנהלים של חנוך בודין

הרצאות מעניינות לעובדים ומנהלים של חנוך בודין

ארגונים רבים שואפים להעשיר את עובדיהם ומנהליהם בתוכן אשר ישמש אותם בחיי היומיום ויוסיף להם מידע כללי וייעודי, שיכול לסייע להם, הן בתחום האישי והן בתפקידיהם בתוך הארגון. לרוב, אחראים על תוכן זה, מנהלי משאבי האנוש שתפקידם הוא לדאוג לרווחת העובד מצד אחד, ומצד שני לבצע את עבודתם על מנת לשפר את יכולותיהם הניהוליות והחברתיות לכל אורך שדרת הארגון. דרך חשובה וחיונית היא באמצעות הרצאות לעובדים והרצאות למנהלים. תפקיד המרצה לפיכך, הוא מורכב מאוד. עליו לא רק להביא הרצאות מעניינות לעובדים, שישמרו אותם קשובים וישאירו אותם דרוכים, אלא גם לגרום לביקוש של עוד ועוד הרצאות בעתיד.

הרצאות למנהלים – פתחו את המנהלים שלכם לזוויות ולכלים חדשים

הרצאות למנהלים הן מעט יותר מורכבות, כיון שרצוי שיוסיפו גם ערך מקצועי נוסף, ויהוו עוד נקודת מבט לשיקוליו של המנהל. משימותיו של המנהל הן רבות ומגוונות, ומכאן הצורך לספק כלים נוספים, המבוססים על ניסיון משמעותי. הרצאות למנהלים הנן חלק בלתי נפרד מההדרכה והלימוד של המנהל המודרני.

ההרצאות שלי לעובדים ולמנהלים

בהרצאות שלי אני לוקח את הקהל, דרך סיפור החיים שלי, אל המקום הכי קשה שאפשר להגיע אליו, ומשם, צעד צעד, מנסה להעניק כלים כיצד לבנות את ההווה והעתיד מחדש. האתגרים וההתמודדויות שלי מאפשרים הצצה מעמיקה אל הדרך הארוכה שעברתי, ויוצרים קווים מחברים עם קהל השומעים. החיים שלנו רצופים קשיים והתמודדויות למכביר. הדרך הייחודית שלי, שמתחילה בפציעה קשה בגיל 20 ובעקבותיה נפילה לבור העמוק ביותר שיכול להיות, דרך תהליך ארוך של הכרה והתמודדות עד ליצירת ההצלחה והנצחון. הדרך הזו לא היתה פשוטה. היא כרכה בתוכה, ועדיין נושאת בתוכה, גם כשלונות ונפילות. החזון וההסתכלות תמיד קדימה, משולבים במשמעת אין קץ, עבודה קשה ומאמצים רבים, היא זו שהובילה להצלחה, אם בספורט ואם בתפקידי הניהול השונים שמילאתי. מתוך זה נולדה הדרך הזו של הרצאות לעובדים ומנהלים, בהן אני מנסה להעביר מהידע ומניסיון החיים שלי לאחרים.

כמו כן ובמתכונת קצת שונה, אני מקיים סדנאות פיתוח מנהלים. סדנאות אלו הן יותר אישיות ובעזרתן תוכלו לשפר משמעותית את המיומנויות של צוות הניהול בחברה. 

לסיכום 

אם רוצים ליצור ערך מוסף אמיתי, כדאי מאוד לקבל מידע וכלים מאנשים בעלי ניסיון רב ויכולת מוכחת ואת זה ניתן לקבל ממני בהרצאות מעניינות לעובדים. למנהל זו תהיה עוד נקודת מבט או גישה אחרת, שתתווסף לארגז הכלים שלו, ואולי תאפשר לו לפתור מצבים, בהם הוא נתקל בעבר או עלול להיתקל בעתיד.

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום!

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button