סדנאות מנהלים

סדנאות מנהלים של חנוך בודין

סדנאות למנהלים של חנוך בודין
צולם על ידי נמרוד גליקמן

בשוק התחרותי של היום, ישנן לא מעט סדנאות מנהלים ששואפות להעניק לכם את הכלים להצלחה. יחד עם זאת, אין הרבה סדנאות למנהלים שיגרמו לצאת רגע מהסביבה המשרדית הממוזגת ולאתגר אתכם ברמה הגבוהה ביותר, לספק לכם את ההשראה שאתם צריכים בכדי להיות מנהלים טובים יותר, אנשים טובים יותר וקולגות אמיצים יותר. ברוכים הבאים לסדנאות למנהלים של חנוך בודין.

למי הסדנאות למנהלים שלי מתאימות?

סדנאות המנהלים שלי מתאימות לכל השדרה הניהולית ומעניקות לכם את כל הכלים הדרושים למנהל בעידן העסקים המודרני. סדנאות המנהלים מתאימות גם לעתודה הניהולית ומשקפות את הלך הרוח הדרוש בעולם העסקים העתידי. מנהל שהוא גם מוביל ברמה העסקית, אך גם איש שיחה אשר יכול להכיל את הצרכים של הצוות שלו ולספק להם מענה מקצועי ורגשי כאחד.

אילו כלים אני מעניק במסגרת סדנאות מנהלים?

במסגרת סדנאות מנהלים אתם תזכו לשמוע כיצד להפוך את החווית הפרסונליות שלכם לכלי של ממש גם במסגרת העסקית. איך להתמודד עם משברים אשר פוקדים את החברה שלכם ואת צוות העובדים ולהוציא מהם את הטוב ביותר. בנוסף, במסגרת סדנאות למנהלים, תלמדו לקבל את החולשות שלכם ואת החוזקות שלכם, בצורה שתהפוך אתכם למנהלים טובים יותר ולאנשי מקצועי איכותיים יותר.

איך זה עובד?

  • את הסדנאות ניתן לערוך בכל מקום שתרצו – בין אם בבית, במשרד או בחיק הטבע.
  • מפגש אחד מרוכז בן 3-4 שעות אשר כולל הרצאה פרונטלית, פעילות קבוצתית, ניתוח והסקת מסקנות.
  • תכלית הסדנה להדגיש את שיתוף הפעולה והגיבוש של המשתתפים – הסדנה למנהלים שלי תעניק לכם כלים שיעצימו אתכם מצד אחד ותספק לכם כלים ניהוליים מעשיים אשר מבוססים על 20 שנות ניסיון במגוון תפקידי ניהול מן הצד השני.

סדנאות פיתוח מנהלים – להגיע לשיא הבא שלכם!

סדנאות פיתוח מנהלים הן ללא ספק סדנאות חשובות ביותר לכל מנהל שרוצה להגיע לשיא הבא שלו. בדומה להרצאות למנהלים שאני מעביר, במסגרת הסדנאות עוברים המנהלים תהליך של ממש. תהליך אשר ייקנה להם פרספקטיבה נכונה יותר על התפקיד הנוכחי שלהם ויכין אותם לתפקיד הבא שלהם. בעזרת שורה של תרגילים,  נצליח לשפר את החוזקות של כל מנהל ולהעניק לו את המיומנויות הנדרשות בכדי להצליח לממש את עצמו טוב יותר.  

למה כדאי לכם לבחור דווקא בסדנאות למנהלים שלי?

במסגרת ניסיוני רב השנים בשוק העסקים המקומי, זכיתי למלא שורה של תפקידי מפתח, החל ממנהל מן השורה ועד לחבר דירקטוריון. אני אשתף אתכם באתגרים המקצועיים שהיו לי, באתגרים האישיים שהיו מנת חלקי ובדרך שבה בחרתי בכדי להפוך את הטראומה הפרטית שלי לאחת החוזקות הגדולות ביותר שלי. כל מנהל אשר ישתתף באחת מהסדנאות שלי ימצא את נקודות ההשקה הפרטיות שלו ויוכל להפוך כל משבר למנוע של צמיחה.

רוצים ליהנות מסדנאות מנהלים ברמה הגבוהה בישראל? צרו עימי קשר כדי שאצור סדנא ייחודית לשדרת הניהול של החברה שלכם.

 

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button