הספר

הספר: להפוך חסרון ליתרון

24 ביוני 1982, עוד יום בתוך המלחמה בלבנון, הופך ליום המיוחד שלי. הפגז שקוטע לי את היד במקום, קוטע גם את מהלך חיי והופך אותם על פניהם. אני, חייל צעיר, על סף קורס קצינים, יפה, חזק ומלא בטחון עצמי, מוצא את עצמי זרוק על האדמה הרותחת, מלא בדם, ללא יד ימין ופנים בוערות, זועק מכאבים, יודע שחיי לא יהיו עוד כפי שהיו.
פציעה, שיקום, ספורט עילי, ואיתו 8 מדליות אולימפיות, משפחה, עבודה, ניהול, מנהיגות ואפילו תכנית ריאליטי, וכל זה בעיניים שלי, על החסרון הגדול שידעתי להפוך ליתרון עצום.
 

מה הביא אותי לכתוב את הספר?

רעיון הספר שלי נולד מתוך ההרצאות שלי. כשראיתי שהתגובות להרצאות נעשות יותר ויותר אישיות, וכן שיותר אנשים ניגשים אליי ופונים לבקש יותר מידע גם באופן ייחודי, החלטתי שיש כאן הזדמנות לתת כלי, שישתף לעומק בחוויות האישיות שלי. החלטה נוספת היתה, שאני יושב לכתוב בעצמי ולא מבקש מאף אחד אחר לעשות זאת במקומי. כך התיישבנו, אנוכי והוו שלי מול המקלדת וביחד הבאנו לעולם, תוך 9 חודשים את הספר הזה, שכל מי שקרא אותו, מוצא דברים מקבילים רבים עם החיים האישיים שלו וגם שלה. אני ממליץ להחזיק אותו בבית כספר לכל המשפחה.

החיים שלנו מלאים משברים, עליות ומורדות, וכדי להתמודד עם כל זה כדאי לקבל כמה שיותר מידע. את המידע הזה תוכלו למצוא בהרחבה בספר – הזמינו כעת!

להפוך חיסרון ליתרון, ספר כריכה רכה
59 ₪

מה בספר?

הפרק הראשון והארוך ביותר מספר את סיפור הפציעה שלי והמשבר העצום, שהביאה עימה. הנה אני צעיר בן 20 מלא בטחון עצמי, יפה, גבוה, עם מחשבות חיוביות על העתיד שלי, ובתוך פחות משנייה, חיי מתהפכים על פניהם והופכים לכאב אחד גדול. כאב פיזי, מנטלי ונפשי על חיי שלא יהיו יותר כפי שהיו. תוך כדי סיפור הכאב אני מתחיל לשלב את סיפורי הנצחונות הגדולים, שזכיתי בהם. נצחונות אלו שזורים בסיפורי הכאב וההתמודדות היומיומית ומעניקים לקוראים, הצצה עמוקה לתוך נפשי והדרך, שבה בחרתי. זהו פרק מומלץ לכל אחד ללא הבדל גיל, מין או מצב. פרק חובה, שמספר גם את המציאות הישראלית והציונית, כמו שכולנו מכירים אותה.

אז איך כל זה מתקשר עם החיים עצמם?

30 שנים של קריירה אישית עבודה חברה ומשפחה. הפרקים הנוספים בספר הן למעשה תובנות, כפי שהחיים שלי לימדו אותי. קריירה עשירה בניהול ויזמות, שיחד איתה מתקיימות תכונות של מנהיגות וניהול. הכל קשור בהכל, גם בחלק האישי וגם בכלל, בניהול כמו בספורט. מיהו מנהל ומה הן תכונותיו? איך צריכים להתוות את דרכי המנהיג ומה הן תכונותיו? ויחד עם כל זה, בניית המשפחה במציאות המיוחדת שלי, ויציאה לדרך החדשה עם גירושיי אחרי כמעט 20 שנים עם אותה בת זוג. בקיצור, תובנות חיים עמוקות, שנוגעות בכל אחד מאתנו, ונותנות כלים משמעותיים נוספים, לבחון באמצעותם את חיינו. אז אל תלכו, רוצו להזמין!

הפרק המסכם והארוך ביותר, פותח בפני הקורא מבט עמוק ונרחב לתוך מציאות הריאליטי ותוכנית הישרדות בה השתתפתי. אנחנו חיים בעולם של ריאליטי ורדידות. הפרק הזה מספר את כל התהליך של התוכנית ממבט פנימי, ויחד עם זה משתף בהחלטות שלי, ובדרך בה בחרתי להופיע, כל זה שוב עם כלים, המתקשרים לעולם החיים היומיומי המציאותי של כל אחד ואחת מאתנו…

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button