הרצאות ספורט

הרצאות ספורט של חנוך בודין

הרצאה על ספורט של חנוך בודין

ספורט, מעבר לכך שהוא עיסוק לבריאות הגוף והנפש, כורך בתוכו, תחרות. עם התחרות מגיעים עם ביטויים, שמביאים אותנו להעצמה: ניצחון והצלחה. אין כמו העיסוק בספורט כדי ללמד אותנו על עצמנו גם מבחינה גופנית אך בעיקר מבחינה מנטלית.

קצת על ההרצאה שלי על ספורט…

ההרצאות על ספורט שאותן אני מעביר לקבוצות הן חברתיות אך גם תחרותיות, ובמהלכן אני לוקח את הקהל אל העולם שלי. בעולם שלי הספורט שינה לי את החיים, לחלוטין. קודם כל בהסתכלות על השיקום הגופני, אותו הייתי צריך לעבור בשל הפגיעה הפיזית הטראומתית. יחד עם זה, גם בחלק המנטלי, הספורט עזר לי להחזיר את תחושת המסוגלות ולהאמין בעצמי.

הרצאות ספורט הן רק שם כללי למגוון נושאים בהם אני עוסק

זה יכול להיות נושא המשמעת והסדר. הרבה פעמים, בהרצאות למנהלים, שואלים אותי כיצד אני מקשר בין ספורט לניהול. אני מאמין שהחיים היומיומיים שלנו מלווים אותנו ומשפיעים בכל תחום. כן, גם בעבודה. אין כמו ספורט ללמד אותנו על סדר ומשמעת. בהרצאות ספורט אותן אני מגיש עם תיבול בסרטים של נצחונות גדולים, אני מראה את החשיבות העצומה של ניהול – ניהול עצמנו והסביבה. מי שיודע לעשות את זה היטב יידע לעשות זאת גם בעבודה.

יש עוד הרבה נושאים, שקשורים קשר הדוק, כמו התחרותיות והנצחון וגם העקביות ויציאה ממשברים, בעיקר אחרי כשלונות והפסדים. הדרך שלנו והחזון, אותו אנחנו בונים, ודרכו אנחנו מתווים את דרכנו בעולם הזה, מלווים אותנו בכל דבר בחיי היומיום. בהרצאה שלי על ספורט וכמו כן בסדנאות העצמה אישית, אני משתף בהפסדים הכי קשים שלי וכן גם בניצחונות הכי גדולים שלי.

מבחור צעיר בן 20 שעולמו חרב עליו עד למדליית זהב במשחקים הפאראלימפיים ושיאים עולמיים. הסיפור מורכב, מלא הומר ואופטימיות, אבל בעיקר אני עושה את זה כי הרצאות על ספורט מלמדות איך הופכים חיסרון ליתרון ולניצחון!

צרו עמי קשר עוד היום לפרטים נוספים >>

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button