סדנאות העצמה אישית

סדנאות העצמה אישית של חנוך בודין

סדנה להעצמה אישית של חנוך בודין
צולם על ידי נמרוד גליקמן

הדרך שלנו להגיע לגדולה ולהגשים את עצמנו באופן מלא, עוברת בעבודה קשה בהקשבה אמיתית ללב שלנו. בעזרת סדנה להעצמה אישית, ניתן לעבוד על נקודות החולשה שקיימות בכל אחד מאיתנו, לרסן את הביקורת העצמית שמשתקת אותנו ולהגיע לצמיחה של ממש. קראו עוד אודות מגוון הסדנאות להעצמה אישית שלי והדרך שלכם להפוך כל כישלון לחלק  מההישג הבא שלכם.

למי הסדנאות להעצמה אישית מתאימות?

סדנאות העצמה והתפתחות אישית מתאימות לאנשים, ארגונים ועמותות אשר מבקשים לבצע שינוי של ממש. שינוי שנובע מהחלטה אמיתית לשיפור איכות החיים שלהם והעלאת הערך העצמי שלהם. אני מאמין שכל קושי טומן בחובו הזדמנות לגדילה ומתוך ניסיון של שנים והתמודדויות אין ספור, אני באמת מאמין שכל אדם חייב את זה לעצמו.

אילו כלים אני מעניק במסגרת סדנאות העצמה אישית?

במסגרת סדנאות העצמה אישית ובמסגרת של סדנאות התפתחות אישית, אנו לומדים כיצד להעלות את יכולת המסוגלות של כל אחד מאיתנו. תהליך זה מתבצע על ידי העצמה של החוויות המעצבות שלנו והבנה שכל כישלון הוא רק עוד צעד בדרך להצלחה. על ידי כיבוד האכזבות שלנו, והפיכתן למנוף לצמיחה, ניתן לצמוח מהן בדרך להגשמת הייעוד האמיתי שלנו.  

איך זה עובד?

  • את הסדנאות להעצמה אישית ניתן לערוך בכל מקום שתרצו – בין אם בבית, במשרד, בחיק הטבע או בכל מקום אחר.
  • כל סדנה כוללת מפגש אחד מרוכז של 3-4 שעות ובו הרצאה פרונטלית, פעילות קבוצתית, ניתוח והסקת מסקנות.
  • מטרת הסדנה להדגיש את שיתוף הפעולה והגיבוש של המשתתפים – הסדנה תעניק לכם כלים שיעצימו אתכם מצד ויפתחו לכם את הראש לרעיונות חדשים.

הביקורת העצמית – האויב הראשי של כל תהליך העצמה אישית

בדומה להרצאות לעובדים שאני מעביר, כך גם בסדנאות ההעצמה. במסגרת כל סדנה להעצמה אישית שאותה אני מוביל, אני מקדיש מקום מיוחד לביקורת העצמית ולמשמעות האמיתית שלה על יכולות ההצלחה שלנו. ביקורת זו היא ללא ספק האויב הראשי של כל תהליך העצמה אישית ולכן כדאי להתייחס אליה באופן מתאים ובפרופורציות הנכונות. על ידי התמודדות עם הקשיים האובייקטיבים ונטרול הקשיים שאותם אנחנו מוסיפים לעצמנו, ניתן להתמודד באופן קל יותר עם כל מכשול.

מדוע לבחור דווקא בסדנאות התפתחות אישית שלי?

סדנאות התפתחות אישית שאני מעביר מבוססות על ההתמודדות האישית שלי עם מגוון של מכשולים ועם התובנות שלמדתי מהם. אני מאמין שניתן לצאת מחוזקים גם מהחוויות הקשות ביותר. במהלך כל סדנת העצמה אני משתף את הקהל (בכנות מוחלטת) עם האתגרים שהיה עליי לעבור ועם המשברים שפקדו אותי. כל זאת מתוך אמונה שגם אתם יכולים להשיג את המטרות האישיות שלכם. אנו בטוח שביחד נוכל לצאת מחוזקים ולהתגבר על כל הבעיות שניצבות בדרך.

רוצים לשמוע עוד אודות העצמה אישית ולהזמין סדנת העצמה שתתאים לצרכים שלכם? צרו איתי קשר עוד היום ואשמח לעמוד לשירותכם.

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button