הרצאות לחוגי בית

הרצאות לחוגי בית של חנוך בודין

חוגי בית הרצאות של חנוך בודין
צילום: נמרוד גליקמן

הרצאות לחוגי בית הן מזמן לא טרנד זמני אלא דרך אמיתית לבלות זמן איכות עם האנשים שאתם הכי אוהבים, מבלי לצאת מהבית. הרצאות לחוגי בית מהוות דרך נהדרת להעשיר את הידע שלכם, הזדמנות לשמוע סיפורים עוצרי נשימה ואופציה של ממש לקבל מעט השראה בדרך להישג הבא שלכם. ההרצאות מתקיימות בסלון דירתכם והתוכן המועבר בהן מתאים לאינטימיות שנוצרת בקבוצות קטנות ולדרישות של כל קבוצה.

למי מתאימות הרצאות לחוגי בית?

הרצאות לחוגי בית מתאימות למי שמבקש לנצל את הזמן הפנוי שלו וליהנות ממפגש חברתי עם ערך מוסף. מפגש אשר מעלה על נס את הרגעים הקטנים של האושר, מביט באופן מפוקח על קשיי היום יום ועוזר לנו לשאול את השאלות הנכונות. שאלות שמהוות מנוף לצמיחה אישית של כל אחד מהמשתתפים. בחוגי בית הרצאות מתאימות גם למי שמבקש לארגן ערב של גיבוש או סתם אירוע אינטימי עם אתגר אינטלקטואלי.

האם מקבלים כלים מעשיים במסגרת הרצאות חוגי בית?

בניגוד לכמה מרצים לחוגי בית, במהלך ההרצאות שלי אני דואג להעניק כלים מעשיים ליציאה ממשברים ועוזר לכם להבין את העוצמה של החיבור הבין אישי שטמון בכל המשתתפים. הרצאות חוגי בית מאפשרות לכם לצאת מאזור הנוחות שלכם ועוזרות לכם לקבל פרספקטיבה אמיתית למצב שבו אתם נמצאים אל מול המצב שבו הייתם רוצים להימצא.

הרצאות לחוגי בית – התחלה של שינוי פנימי במקום המושלם לכך

כל התחלה של שינוי מתחילה בערב קסום ובמעט השראה.  במסגרת הרצאות לחוגי הבית אני מספר את סיפורי האישי, מעניק לכם את הניצוץ שאתם זקוקים לו ושולח אתכם למסע של צמיחה עם האנשים שהכי חשובים לכם. הרצאות חוגי בית הן הפלטפורמה הטובה ביותר להתפקס על המטרות שלכם מחדש ולהתחיל להשיג אותן.

ישנם מרצים רבים לחוגי בית – למה דווקא אני?

יש מגוון של מרצים לחוגי בית, אולם אף אחד מהם לא התמודד עם הקשיים שלי. אף אחד מהם לא היה במקומות שאני הייתי בהם בכדי לספר לכם על כך ואני מניח שאני יכול לעזור לכם להתמודד עם הקושי הפרטי שלכם טוב מאחרים. ישנם מרצים לחוגי בית שיעבירו לכם שעה נעימה, בעוד שאני אנסה לעזור לכם להשיג את המפתח לחיים שלמים של מימוש עצמי.

מתעניינים בהרצאות לחוגי בית ומתלבטים מי האיש שהכי מתאים למשימה? צרו עימי קשר כדי שאוכל לענות לכם על כל השאלות ולהפוך את ההחלטה לקלה יותר.

החיים זה לא רק הישרדות! אפשר להפוך חיסרון ליתרון - חנוך בודין יראה לכם איך...

Call Now Button